7 марта 2017 г.

Учасники блокади Донбасу закидали яйцями нардепа Чорновіл

Відео інциденту опублікував очевидець на своєму YouTube-каналі. Пані Тетяна Чорновіл зробила спробу донести до учасників блокади шкоду від цієї акції і закликала активістів припинити блокувати поїзди, які курсують з ОРДЛО.
"Я проти контрабанди. Цей вугілля, який ви заблокували тут, він буде надходити через Росію. Це доходи Росії. У нас немає іншого виходу", — аргументувала Чорновіл свої вимоги припинити блокаду.
У відповідь на це один з блокадників заявив, що кошти з неї «йдуть на охорону «ДНР» і «ЛНР», це ті кулі, які вбили вашого чоловіка (Микола Березовий — ред.)». Він також додав, що Путін вбив його товаришів.
Також, вже 7 березня, у Маріуполі пройшов мітинг проти залізничної блокади. Зі сцени виступили народні депутати Тетяна Чорновол, Дмитро Лубінець. Зазначається, що між противниками і прихильниками виникла бійка. Однак її швидко врегулювали.
Місцеві активісти і волонтери розповіли, що на захід звозили бюджетників і працівників металургійних заводів.
«Робочі всіх заводів за наказом керівництва дружними рядами сходяться в район Театральної площі Маріуполя», - написав у Facebook активіст Петро Андрущенко.

"КIПѢЖЪ"

0 коммент.:

Отправка комментария