14 июля 2017 г.

Італійські парламентарі проігнорували "РІМські канікули" на підтримку "ДНР"

Депутат партії "Фрателлі д'Італія" (Fratelli d'Italia) Едмондо Чірієллі (Edmondo Cirielli) заявив, що його політична сила не має жодного стосунку до заходу на підтримку так званої "Донецької народної республіки" в Римі, що організований росіянами, а також, жоден депутат парламенту Італії не брав участь у цьому камерному дійстві. Про це розповів посол України в Італії Євген Перелигін на своїй сторінці у "Facebook".
"Захід, який російськими провокаторами замислювався як своєрідна політична "легалізація" в очах окремого виборця так званих ДНР/ЛНР через участь в ньому депутатів від правої партії "Фрателлі д'Італія", насправді став збіговиськом 12-13 маргінальних членів асоціації "Російсько-італійська молодь. РИМ", - написав Перелигін.
Посол додав, що жоден депутат італійського парламенту, в тому числі і від партії "Фрателлі д'Італія" ("Брати Італії") не брав участь у цій провокації. В свою чергу, депутат від партії "Фрателлі д'Італія" Едмондо Чірієллі заявив, що його політична сила не має жодного стосунку до цього заходу.
"Сьогоднішня ініціатива в прес-залі Палати депутатів щодо української ситуації не представляє позицію нашої партії. Той, хто бере участь в цьому, робить це в особистій якості і не має права виступати від імені партії. "Фрателлі д'Італія" висловлює свою зовнішньополітичну лінію виключно через офіційну позицію уряду", - сказав він.
Нагадаємо, що уряд та представники Італії в органах влади Об'єднаної Європи неодноразово були підписантами резолюцій, що засуджували Росію за анексію Криму та наголошували на необхідності неухильного виконання Кремлем т.зв. "Мінських протоколів".
  
"КIПѢЖЪ"

0 коммент.:

Отправка комментария