29 июля 2017 г.

Домс: непрофесійний "фейк" від "справжніх" журналістів!

Інколи фейки деякі "таланти" намагаються видати за об'єктивну дійсність. Будьте обережні та свідомі. Аналізуйте інормацію навколо себе. Ось свіжий приклад окремих спроб маніпуляції нами, наголошує оглядач актуалій Роберт Домс на шпальтах видання "Корреспондент.Нет"...
Викликає обурення щодо непрофесійності та висвітлення неперевіреної інформації окремими засобами масової інформації. Так, вчора зустрів досить резонансну (на перший погляд) інформацію про те, що СБУ збільшило тиск на вітчизняний бізнес, і збільшило його аж на 60 відсотків!!! 
https://светновостей.com/politics/kolichestvo-jalob-na-sby-vyroslo-na-60-biznes-ombydsmen.html
Така новина мене дещо шокувала, адже у моїй свідомості поступово формується думка про те, що українські спецслужби починають ставати усе більш професійнішими та компетентнішими (особливо в умовах ведення гібридної війни) і до банального наїзду на різного роду підприємців у них (на відміну від представників інших органів та служб) просто не вистачає часу та бажання!)))
Почав вникати у дослідження обєктивності цієї інформації і що б ви думали, усе не так погано, як деякі журналісти висвітлюють. Виявляється на дії співробітників СБУ взагалі найменше надходить скарг у порівнянні з представниками інших силових та правоохоронних органів. 
http://www.segodnya.ua/economics/business/predprinimateli-v-ukraine-aktivno-zhaluyutsya-na-vlast-infografika-1042661.html
Виявляється хтось захотів просто перекрутити факти, назвавши "чорне білим і навпаки". Шкода, що різні фейки у нас так швидко розходяться, після чого правдива інформація не знаходить місця у нашій свідомості. Особисто мені така ситуація заважає та дещо дратує. А якщо хочете, то і достатньо відволікає від розвитку себе, як громадянина-патріота своєї держави. Після здійсненого аналізу цієї ситуації, таке відчуття, наче тебе намагалися ошукати ті, кому ти намагався довіряти! Давайте будемо свідомими і незалежними, хоча б в інформаційному відношенні. Адже свободу слова ніхто ще не відміняв. І, сподіваюсь, не зможе відмінити! А брудні інформаційні технології не для мене і, думаю, не для вас))) З нами правда!

"КIПѢЖЪ"

0 коммент.:

Отправка комментария