12 декабря 2017 г.

Проросійського вовка в овечій шкурі затримали правоохоронні органи

«Рух нових сил» в Україні дуже нагадує грузинський «Національний рух». Політтехнологи Міхо не відрізняються творчістю, оскільки, не змінюючи планів по захопленню влади, вони і назву партії майже не змінили. Як відомо, Міхо Саакашвілі був організатором акції протесту, яка для грузинів закінчилась державним переворотом – так званою «революцією троянд», та приходом опозиціонера до влади. Та його натхнення вистачило не на довго. Позиціонуючи себе прозахідним демократом, Саакашвілі не цурався використовувати підконтрольні йому правоохоронні органи для тиску на своїх політичних опонентів у вигляді позбавлення громадянства та захоплення опозиційних до нього медійних структур тощо. Вже через всього 10 років Генпрокуратура Грузії заочно оголосила М. Саакашвілі обвинувачення у справах про перевищення владних повноважень, розтраті бюджетних коштів, погромі телекомпанії, заволодінні коштами мільярдера, після чого Міхо втік до США. «Кровно зароблених» коштів вистачило на поселення за межами Грузії.
На той час, іноземні ЗМІ обговорювали ситуацію про масштабне будівництво набережної Батумі та окремих інфраструктур в Грузії за кошти партнерів з США.
Цікаво, що у вказаних благодійних заходах були задіяні структури на той час філантропа Дональда Трампа, а нині Президента США і, ймовірно, такі стосунки мали б зміцнити зв’язки мільярдера і тодішнього Президента Грузії Саакашвілі.
Проте, з обранням Трампа Президентом США, Саакашвілі нав’язував суспільству думку про підтримку його діяльності з боку Вашингтону. Але не довго було очікувати розвіяних намагань Саакашвілі… Подейкують, що оточення Трампа нагадало екс-президенту Грузії про корупційні схеми по розбудові Батумі, після чого Саакашвілі припинив хизуватися своїми зв’язками з діючим Президентом США.
Жага до влади та бажання використати нестабільну ситуацію в Україні надихнули Міхо повторити «великий подвиг» в Україні за грузинським сценарієм: акції протесту, організація маршів «імпічменту» та в кінці кінців революції.
Проте, правоохоронні органи в Україні не зволікають та стоять на сторожі захисту українського народу. 8 грудня п.р. співробітники поліції затримали Саакашвілі, який незаконно потрапив до України та перебуває у розшуку, і доставили до ізолятору СБУ на Аскольдовому провулку. Ми не допустимо реалізації злочинних планів Міхо в нашій державі.

"КIПѢЖЪ" за матеріалами з "Фейсбук"

0 коммент.:

Отправка комментария